Author: l***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this great value
Color: Black | Size: one-size
Price: 34kr
Original Price: 59kr
one-size
Rosé Line & Define Waterproof Liquid Eyeliner is one of our all-time best sellers for a reason! Its all-day, waterproof formula resists smudges and glides on effortlessly smooth. The tip is also soft and precise so you can create the eye look of your dreams!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Texture | Liquid |
| Type | Eyeliner Pencil |
| Height | 1.8 cm |
| Length | 13.7 cm |
| Width | 3.4 cm |
| Net Volume | 0.5 ml |
| SKU | sb2412058987449303 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: l***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this great value
Color: Black | Size: one-size
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good pigemnt eye liner
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice and easy to use
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I always buy these they work really well. I’m a chef and it never runs in the heat so cool product.
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)